SledujuSeriály.cz - sleduj své nejoblíbenější seriály na jednom webu.Na hlavní stránku


Vyber si seriál


Akta XThe X Files

The X Files

8.8
IMDb.com
81%
CSFD.cz
Akta X

Akta X

Akty X

Akty X

Mulder věří v existenci mimozemšt'anů a jejich kolonizaci naší planety, zatímco Scullyová má k tomuto velmi skeptický postoj a má za úkol sledovat veškeré Mulderovy objevy a jeho činnost. Později se z nich stane nerozlučná dvojice a oba agenti se pouští do záhadných případů často spjatých s paranormálními jevy a s možnou existencí mimozemského života a jeho výskytu na Zemi.


1. série
2. série
3. série
4. série
5. série
6. série
7. série
8. série
9. série

Na začátku ledna 2013 se web dostal do mírných problému, které měly za následek jeho dvoutýdenní odstávku. Poté však veškerý provoz webu převzala Česká pirátská strana, která ho obnovila a umožnila opětovné sledování seriálů. Kvůli menšímu omezení provozu jsme však byli nuceni odstranit z webu některé funkce - nastavení aktivního seriálu, přidání seriálu do oblíbených a především lištu s poslední přehranou epizodou.

Pirátská strana dlouhodobě bojuje proti rozšiřování copyrightu do oblastí kam nepatří. Za jednu z těchto oblastí považujeme sdílení odkazů. Odkaz není zločin! Odkazování na webovou adresu a embedování do stránky není sdělováním díla ve smyslu kopírovacího zákona, stejně jako není sdělováním díla veřejnosti konstatování, že dnes večer dávají v kině Aero od 20:30 film Lidice nebo televizní program, který si lidé běžně kupují v trafice. Proto zaštiťujeme projekt, jehož původní provozovatele začala šikanovat Protipirátská unie.

Předseda Pirátů Ivan Bartoš říká: „Zásadně odmítáme, aby se policie řídila propagandou Protipirátské unie a pronásledovala každého, kdo si na svůj web nebo facebook umístí odkazy na video. Vyzýváme Protipirátskou unii, aby přestala šikanovat nezletilé a uplatnila své nesmyslné nároky vůči Pirátské straně.“

Česká pirátská strana
U Botiče 1390/3
140 00 Praha 4„Nelegálními se věci stávají tehdy, jakmile se stanou populárními,“ Kim Dotcom
Akta X | SledujuSeriály.cz
Tento web vlastní a provozuje Česká pirátská strana (Piráti)